Наше бачення

Місія компанії

Основною метою діяльності нашої компанії є допомога представникам українського бізнесу в залученні іноземних і національних інвестицій, а також в професійному управлінні проектами і капіталом з метою отримання максимальних фінансових результатів від господарської діяльності Клієнта.

Ми також надаємо допомогу іноземним інвесторам в реалізації проектів в Україні і в захисті їх інтересів.

Наше бачення
Інвестиції в Україну
Ми переконані, що навіть в умовах глобальної економічної кризи і політичної нестабільності Україна була і залишається інвестиційно-привабливою країною.

Недооцінений потенціал України дає можливість при порівняно невеликих інвестиціях реалізувати високоприбуткові бізнес-проекти з високим ступенем окупності.

Тільки завдяки професійному підходу в освоєнні інвестиційного капіталу Україна може зробити прорив у своєму економічному розвитку.

Наші послуги включають наступне:
  • інвестиційний консалтинг
  • інвестиційне партнерство
  • інвестиційний банкінг
  • супровід і захист інтересів іноземного та національного інвестора
  • кризовий менеджмент
Інвестиційно-привабливі сфери в Україні
Зараз іноземний і національний інвестор бачить великі можливості для прямих інвестицій в Україну в таких галузях як:
Home
Агропромисловий комплекс
будівництво потужностей для зберігання товару (елеваторні потужності, овочесховища), об’єктів з переробки сільськогосподарської продукції, м’ясо-молочних комплексів та інших проектів, нерозривно пов’язаних з аграрним сектором
Home
Енергозберігаючі технології
в тому числі альтернативні джерела енергії
Home
Видобуток сировини
діяльність, пов’язана з видобутком та первинною переробкою природних ресурсів
Home
Інвестування в підприємства
зі значним ступенем зносу основних засобів, продукція яких користується високим попитом як на внутрішніх, так і на зовнішніх ринках, з подальшою модернізацією технологічних процесів
Home
Нерухомість з високим ступенем окупності
за умови продажу зі значним дисконтом
Home
Інтернет-стартапи та IT-проекти
AR / VR, кібербезпека і машинне навчання, маркетплейси, e-commerce, мобільні додатки

На нашу думку, сучасне бізнес середовище в Україні є найбільш придатним для інвестування. Ситуація з девальвацією національної валюти України привела до різкого зниження вартості активів у всіх секторах економіки, що дає можливість, використовуючи іноземний і національний капітал, реалізувати високоефективні і перспективні проекти.

Партнерство і довіра

Українська бізнес-культура цінує послідовність і тривалість відносин.

Саме тому приватні інвестори та інвестиційні компанії, які будуть інвестувати в Україну в ці важкі часи, вважатимуться надійними партнерами з високим ступенем довіри і отримають всі преференції при подальшому економічному зростанні країни.

BUY NOW