Інвестиційний консалтинг

Інвестиційний консалтинг є однією з основних послуг, яку надає наша компанія на українському і зарубіжних ринках.

Перш ніж почати процес виходу на ринок зовнішніх інвестицій, наша компанія рекомендує всім своїм Клієнтам провести фінансовий і юридичний аудит підприємства і розробити відповідну стратегію з поетапним планом реалізації даного питання.

Інвестиційний консалтинг дає можливість зробити правильний вибір способу залучення зовнішнього фінансування, допоможе швидко і правильно знайти майбутнього інвестиційного партнера, допоможе структурувати всі операції для залучення капіталу і провести необхіднії операції без додаткових економічних та юридичних ризиків.

Детально вивчивши Вашу компанію, ми запропонуємо найбільш перспективні варіанти розвитку Вашого бізнесу.
Home
Аналіз фінансово-економічного стану
аналіз стану підприємства на інвестиційному ринку дозволить визначити обсяги залучених коштів, а також зрозуміти ступінь привабливості даної компанії або окремих об’єктів
Home
Інвестиційна оцінка бізнесу
визначення вартості компанії на інвестиційному ринку
Home
Фінансове планування діяльності компанії
дозволить визначити найбільш оптимальні шляхи залучення інвестицій шляхом моделювання подальшої господарської діяльності після здійснення процесу залучення капіталу

Фахівці нашої компанії при наданні послуг враховують особливості національного ринку, конкуренцію в галузі, а також фінансовий, кадровий і технологічний потенціал компанії Замовника виходячи з місця розташування об'єкта інвестування, сировинної бази, логістичних можливостей, геополітичних і погодних умов регіону.

В цілому ж передінвестиційна підготовка включає наступні дії:
  • юридичний аудит
  • бухгалтерський (фінансовий) аудит
  • податковий аудит
  • технічна оцінка основних засобів об’єкта інвестування

На етапі підготовки проекту до залучення інвестицій комплексна експертиза допоможе усунути юридичні, фінансові та організаційні аспекти, які можуть істотно знизити інвестиційну привабливість Клієнта при неправильній оцінці і суттєво вплинути на прийняття рішень інвестором або на суму вкладених інвестицій.

Інвестиційна привабливість
Успіх інвестиційної діяльності залежить від того, наскільки бізнес і проект підготовлений до залучення інвестиційного капіталу.
Для залучення стратегічного інвестора необхідно забезпечити інвестиційну привабливість і прозорість бізнесу компанії або об’єкта Клієнта.

Зв’яжіться з нами

Ми готові відповісти на всі ваші запитання
Задайте питання, замовте послугу, запропонуйте співробітництво
BUY NOW