Кризовий менеджмент

Аналізуючи економічну ситуацію представників бізнесу та приватних інвесторів, що ведуть господарську діяльність на території України останні роки, можна сміливо заявити, що навіть найстабільніші і гарантовані проекти підпадають під вплив економічних, фінансових, юридичних, податкових, геополітичних, природних та інших ризиків.

Такий стан справ різко погіршився у зв’язку з останніми подіями в нашій країні, що призвело до низки банкрутств, втрати активів та догляду з внутрішнього ринку безлічі компаній, в тому числі і міжнародних груп.

Діяльність нашої компанії

У вищезгаданих умовах наша команда була змушена включиться в процес стабілізації і пошуку рішень щодо підвищення фінансових показників Замовників, пошуку нових ринків збуту, оптимізації оподаткування і трудових відносин юридичних осіб, перепрофілюванню виробництв, прийняття кардинальних управлінських рішень.

Наша робота спрямована на подолання стану, який становить загрозу для фінансової стабільності і платоспроможності підприємства, а також виконання стратегічних контрактів Клієнта.

Антикризове управління проводиться в таких напрямках:
  • аналіз можливих причин появи ознак фінансової нестабільності
  • внутрішній аудит фінансово-економічного стану і юридичного оформлення проекту
  • пошук шляхів оптимізації та реструктуризації господарської діяльності підприємства
  • розробка поетапного плану стабілізації діяльності та відновлення платоспроможності
    підготовка дій з антикризового управління і суворий контроль над їх реалізацією
  • підготовка ряду процедур для мінімізації наслідків прийнятих управлінських рішень
  • впровадження нових рішень і методів управління для подальшої стабільної і ефективної роботи
  • формування професійної бюджетної політики на наступні періоди
  • навчання, підбір і мотивація колективу компанії
Найчастіше менеджери і власники підприємств не звертають увагу на додаткові витрати, які несе їх проект в ході своєї діяльності.

Це пов’язано з небажанням змінювати підвалини, які формувалися багатьма роками успішної роботи і незнанням можливого ряду фінансових і юридичних інструментів, які допоможуть зберегти і примножити капітал Замовника.

Бізнес-світ розвивається і змінює умови гри все з більш високими темпами. Всі гравці цього ринку зобов'язані змінюватися разом з ним, беручи кардинальні рішення з метою подальшого розвитку.

Зв’яжіться з нами

Ми готові відповісти на всі ваші запитання
Задайте питання, замовте послугу, запропонуйте співробітництво
BUY NOW